ÇEKMEKÖY’ÜN MARKA DEĞERİ YÜKSELİYOR

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy’ü İstanbul’un gözbebeği yapma yolundaki projelerini anlatıyor.

Tarih :
04.03.2014 00:31:00
  - Okunma :  
3150
Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, hafta sonu ilçede faaliyet gösteren dernekleri ziyaret ederek burada dernek üyesi vatandaşları dinledi. Hafta sonunda Ordu ili Aybastı Derneği, Çekmeköy Sinoplular Derneği, Çekmeköy Sivaslılar Derneği’nde ve Ömerli Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Poyraz, Çekmeköy’e yapılan yatırımları ve hizmetleri anlattı.  

Vatandaşlardan gelen soruları samimiyetle cevaplandıran Başkan Poyraz, “Beş yıl önce göreve gelmeden sözler vermiştik, bugün o sözleri tutmanın hatta üstüne yeni hizmetler eklemenin mutluluğunu yaşayarak sizlerin karşısına çıkıyorum. Çekmeköy’e hizmete devam edeceğiz, millete efendi değil hizmetkar olabilmek için çalışacağız. Bugüne kadar yaptıklarımızı anlattık bundan on gün sonra yapacaklarımızı anlatacağız ve bunlar bundan beş yıl önce olduğu gibi en kısa sürede Çekmeköy’ün, Çekmeköylülerin hizmetinde olacak.” dedi.
 
Vatandaşlar ile buluşmalarında iki yeni proje hakkında bilgilendirme yapan Başkan Poyraz, Merkez Mahallesi’nde yapılacak sosyal tesisin adının İstanbul’da kısa sürede duyuracağını ve vatandaşların uğrak mekanı olacağını söyledi. Taşdelen’e yapılacak yeni meydanın Şile yolu ile ayrılan mahalleleri birleştireceğini müjdeleyen Başkan Poyraz, bu meydanın mahallelerin çevresini değiştireceğini ve esnafa hareketlilik kazandıracağını söyledi.

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :

 
Yorum :

 
Köşe Yazıları
En Çok Okunanlar
Oyun Oyna